Lister

Torsdag

  • Påmeldte lag
  • Startliste
  • Resultat damer
  • Resultat herrer

Fredag

  • Resultatliste M 17
  • Resultatliste M 18
  • Pesultatliste M 19/20
  • Resultatliste M senior
  • Resultatliste K 17
  • Resultatliste K 18
  • Pesultatliste K 19/20
  • Resultatliste K  senior


Smørefasiliteter

På Birkebeineren skistadion vil det være tilgjengelig smøreboder for utleie og arealer for oppstilling av smørevogner. Både smørebodene og oppstillingsplass for smørevogner vil være i umiddelbar nærhet til løypenett og skitest-området. Kretser og lag må bestille de aktuelle smørefasiliteter innen 20. februar 2020. Bestillingen er bindende og det vil bli sendt ut faktura med forfall før arrangementet.

Følgende smørefasiliteter tilbys:

  • Smørebod 15 m2 med ventilasjon og strøm 12 000.- + mva

(plass for 3 doble smørebord – 6 arbeidsplasser)

  • Smørebod 11 m2 med ventilasjon og strøm   9 000.- + mva

(plass for 2 doble smørebord – 4 arbeidsplasser)

  • Oppstillingsplass for smørevogner inkl. strøm   4 000.- + mva
  • Oppstillingsplass for lastebil inkl. strøm  7 000.- + mva
  • Oppstillingsplass bobil med tilgang strøm og      500.- + mva

toalett pr. natt

Trykk her for å gjøre bestilling


Løypekart

Løypekart 5 km

Løypekart 10 km: 30 og 50 km, Norges Cup finale junior

Løypekart 10 km

Løypekart lagsprint

Løypekart Lagsprint NM 2020 Lillehammer


Transport/Parkering

Parkering

Parkering i tilknytning til Birkebeineren skistadion.

Parkeringsbillett:
torsdag til søndag kr. 250.-.
fredag til søndag kr. 200,-
Parkering pr. dag kr. 80.-.
Parkering betales ved bruk av VIPPS.


NM langrenn

Program

TORSDAG 26.MARS

12:00 – Teamsprint fristil menn semifinale
13:15 – Teamsprint fristil kvinner semifinale
14:30 – Teamsprint menn finale
15:00 – Teamsprint kvinner finale
15:45 – Blomsterseremoni
16:15 – Medaljeseremoni

FREDAG 27.MARS

12:00 – 5 km klassisk kvinner inkl. junior
14:20 – 10 km klassisk menn inkl. junior
13:50 – Blomstersermoni kvinner
17:20 – Blomsterseremoni menn

LØRDAG 28.MARS

09:40 – 30 km fristil kvinner
11:30 – 50 km fristil menn
11:45 – Blomstersermoni kvinner
12:15 – Medaljesermoni kvinner
15:35 – Blomstersermoni menn
16:05 – Medaljesermoni menn

SØNDAG 29.MARS

09:30 – 15 km fristil K19/20
09:35 – 10 km fristil K18
10:20 – 10 km fristil K17
10:30 – 30 km fristil M19/20
11:20 – 15 km fristil M18
12:05 – 15 km fristil M17
12:45 – Premieutdeling

Generalpartner

Hovedpartner

Partnere


Competitors

Retningslinjer for endringer til deltakerlistene.

Deltakerlister vil bli gjort tilgjengelig kvelden før aktuelt lagledermøte under de enkelte renn nedenfor.
Endringer (løpere ut og inn) må være arrangør i hende senest 1 time før lagledermøtet starter. Endringen må inneholde FIS CODE og navn for den det gjelder.

Endringer sendes pr mail til:
Adm ansvarlig: totto@lillehammerskiklub.no mob: 93873691
Tidtakersjef: to-hauan@online.no mob: 99094554

List of competitor Women

25.01.2021 FIS SG – NJC U18/U21 Women

Listene er oppdatert 24. jan kl 1545

6401 SG Women 25.jan FIS Points

6401 SG Women 25.jan Nation

27.01.2021 FIS DH Training  Women

6403 DH TR I Women 27.jan FIS Points

6403 DH TR I Women 27.jan Nation

28.01.2020 FIS AC – NJC jU18/U21 Women

6407 AC Women 28.jan FIS Points

6407 AC Women 28.jan Nation

29.01.2020 FIS DH – NJC U18/U21 Women

6405 DH Women 29.jan FIS Points

6405 DH Women 29.jan Nation

List of competitor Men

26.01.2021 FIS SG – NJC U18/U21 Men

Listene er oppdatert 24. jan kl 1545

1443 SG Men 26.jan FIS Points

1443 SG Men 26.jan Nation

27.01.2021 FIS DH Training  Men

1445 DH TR I Men 27.jan FIS Points

1445 DH TR I Men 27.jan Nation

28.01.2020 FIS DH – NJC jU18/U21 Men

1447 DH Men 28.jan FIS Points

1447 DH Men 28.jan Nation

29.01.2020 FIS AC – NJC U18/U21 Men

1449 AC Men 29.jan FIS Points

1449 AC Men 29.jan Nation


Lists of competitors

Bestemmelse for endringer til deltakerlistene.

Deltakerlister vil bli gjort tilgjengelig kvelden før aktuelt lagledermøte under de enkelte renn nedenfor.
Endringer (løpere ut og inn) må være arrangør i hende senest 1 time før lagledermøtet starter. Endringen må inneholde FIS CODE og navn for den det gjelder.

Endringer sendes pr mail til:
Rennleder: rolle@ntg.no mob: 48010851
Tidtakersjef: to-hauan@online.no mob: 99094554


Swixkarusellen 2020/21

SWIX-KARUSELLEN 2020-2021

ENDELIG TROR VI AT VI FÅR ARRANGERE DET SISTE RENNET I KARUSELLEN

 NY DATO 18. MARS

Arr: LILLEHAMMER SK

stilart: skicross,/fristil/skichallange

start  1 kohort :

0-7 år får klippekort med fri start , åpentvindu 1745-1815

8 år og oppover til 10 år - Enkeltstart intervall 15 sek fra kl 1820.

Start Kohort 2:

Fra kl 1930 blir det første start 11 år til 19 år.

sted: Birkebeiner skistadion, Nye skistadion( World Cup arena)

 

KOHORT 1 pr 15. 3 kl 0945  totalt 183 registrert

Foresatte/støtteapparteliste:

kohort 1 ( 0-10 år)

 

STARTLISTER:  Klippekort  ,  8-10 år  (kohort 1)

Innslipp på arena kl 1700- alle ute av arena kl 1900

KOHORT 2 pr 15.3 kl 0945 totalt 127 registerte

Foresatte/støtteapparat:

kohort 2 (11 år og oppover) 

Innslipp på Arena kl 1915- Dvs at dere må ha hentet startnummer før 1915 og varmet opp utenfor området

 

STARLISTER:   11 -19 år  (kohort 2)

Løyperkart: HER 

Invitasjon  LES NØYE!!! 

SMITTEVERNPLAN