Program

MANDAG 23.MARS

kl. 08:30 – Alpint: Utfor -Trening

TRISDAG 24.MARS

kl. 08:30 – Alpint: Utfor -Trening

ONSDAG 25.MARS

Hafjell Alpinanlegg
kl. 11:15-12:00 – Alpint utfor kvinner
kl. 13:00-14:00 – Alpint utfor menn

Kanthaugen freestyle arena
kl. 12:00-13:00 – Randonné Sprint

TORSDAG 26.MARS

Hafjell Alpinanlegg
kl. 09:00 – Alpint: Super-G Kvinner
kl. 11:15 – Alpint: Super-G Menn

Birkebeiner Skistadion
kl. 10:15 – Kombinert: Fellestart
kl. 12:00 – Langrenn: Team Sprint Semi
kl. 14:30 – Langrenn: Team Sprint Finale

Lysgårdsbakken
kl. 16:00 – Hopp: Normalbakke K&M
kl. 19:30 – Kombinert: Hopp fellestart

FREDAG 27.MARS

Hafjell Alpinanlegg
kl. 10:45 – Freeski: Big Air

Kanthaugen Freestylearena
kl. 13:40 – Alpint: Teamevent/Paralell

Birkebeinerskistadion
kl. 12:00 – Langrenn: Kvinner 5km
kl. 14:20 – Langrenn: Menn 10km

Lysgårdsbakken
kl. 17:15 – Hopp: Lagkonkurranse

LØRDAG 28.MARS

Hafjell Alpinanlegg
kl. 07:50 – Alpint para: Storslalåm 1.omg
kl. 07:50 – Alpint para: Storslalåm 1.omg
kl. 08:00 – Alpint: Storslalåm 1.omg (K)
kl. 09:25 – Alpint: Storslalåm 1.omg (M)
kl. 12:15 – Alpint para: Storslalåm 2.omg
kl. 12:25 – Alpint: Storslalåm 2.omg (K)
kl. 15:30 – Alpint: Storslalåm 2.omg (M)

Birkebeinerskistadion
kl. 09:40 – Langrenn: Kvinner 30km
kl. 11:00 – Langrenn – Menn 50km
kl. 16:00 – Kombinert – Langrenn

Lysgårdsbakken
kl. 09:55 – kombinert: Hopp
kl. 11:00 – Langrenn: Menn 50km
kl. 17:00 – Hopp: Stor Bakke

SØNDAG 29.MARS

Hafjell Alpinanlegg
kl. 08:45 – Alpint para: Slalåm 1.omg
kl. 08:55 – Alpint: Slalåm 1.omg (K)
kl. 10:00 – Alpint: Slalåm 1.omg (M)
kl. 12:30 – Alpint para: Slalåm 2.omg
kl. 13:10 – Alpint: Slalåm 2.omg (K)
kl. 14:05 – Alpint: Slalåm 2.omg (M)

Birkebeinerskistadion
kl. 09:30 – Langrenn: K19/20 15 km
kl. 09:35 – Langrenn – K18 10km
kl. 10:20 – Langrenn: K17 10km
kl. 10:25 – Langrenn: M19/20 30km
kl. 11:20 – Langrenn: M18 15km
kl. 11:05 – Langrenn: M17 10km

Kanthaugen Freestylearena
kl. 09:30 – Telemark: Sprint Paralell

Generalpartner

Hovedpartner