På grunn av fare for Korona smitte er SKINM2020 avlyst.Se ytterligere informasjon under

Vi trenger deg

som frivillig

Les mer om frivillighet

Program NMveka Vinter

Alle grener

MANDAG 23.MARS

Hafjell Alpinanlegg
09:15 – Alpint – Utfortrening 1 Kvinner
10:30 – Alpint – Utfortrening 1 Menn
12:30 – Alpint – Utfortrening 2 Kvinner
13:45 – Alpint – Utfortrening 2 Menn

TRISDAG 24.MARS

Hafjell Alpinanlegg
09:15 – Alpint Kombi K 1.omg. (Utfor)
10:30 – Alpint Kombi M 1.omg. (Utfor)
14:15 – Alpint Kombi K 2.omg. (Slalåm)
15:15 – Alpint Kombi M 2.omg. (Slalåm)

ONSDAG 25.MARS

Hafjell Alpinanlegg
11:00 – Alpint – Utfor Kvinner
13:00 – Alpint – Utfor Menn
17:00 – Freeski – Uoffisiell trening

Kanthaugen freestyle arena
10:25 – Randonné Prolog (M)
10:45 – Randonné Prolog (K)
11:20 – Randonné Kvartfinaler (M)
12:05 – Randonné Kvart- semfinaler
12:35 – Randonné Finaler
13:10 – Randonné plasseringsheat
14:10 – Ungdomskonkurranse

Kleivbakken/Håkonshall
14:00 – Snowcross Kvinner og Menn

Hunderfossen
16:00 – Lagstafett aking
16:00 – Monobob og parabob

TORSDAG 26.MARS

Hafjell Alpinanlegg
08-16 – Freeski – Trening og Kvalifisering
09:30 – Alpint – Super-G Kvinner
11:15 – Alpint – Super-G Menn

Birkebeiner Skistadion
10:15 – Kombinert – Langrenn Fellestart
12:00 – Langrenn – Team Sprint Semi (M)
13:15 – Langrenn – Team Sprint Semi (K)
14:30 – Langrenn – Team Sprint Finale (M)
15:00 – Langrenn – Team Sprint Finale (K)

Lysgårdsbakken
16:10 – Hopp – Normalbakke K&M
19:30 – Kombinert – Hopp normal bakke

FREDAG 27.MARS

Hafjell Alpinanlegg
08.-12:30 – Freeski – Big Air

Kanthaugen Freestylearena
13:10 – Alpint – Teamevent/Paralell

Birkebeinerskistadion
12:00 – Langrenn – Kvinner 5km klassisk
14:20 – Langrenn – Menn 10km klassisk
16:00 – Hundekjøring – Snørekjøring sprint

Lysgårdsbakken
16:15 – Hopp – Lagkonkurranse (Krets)
18:00 – Hopp – Lagkonkurranse (Mix)

Håkonshall
13:00 – Badminton, Innledende, K&M

Lillehammer Curlingarena
09:00 – Curling, Mixed double, innledende.

LØRDAG 28.MARS

Hafjell Alpinanlegg
07:40 – Alpint, Storslalåm 1.omg para
07:50 – Alpint, Storslalåm 1.omg (K)
09:35 – Alpint, Storslalåm 1.omg (M)
12:25 – Alpint, Storslalåm 2.omg para
12:35 – Alpint, Storslalåm 2.omg (K)
14:15 – Alpint, Storslalåm 2.omg (M)

Birkebeinerskistadion
09:40 – Langrenn, Kvinner 30km
11:30 – Langrenn, Menn 50km
16:00 – Kombinert, Langrenn

Lysgårdsbakken
09:00 – Kombinert, Hopp
16:55 – Hopp, Stor Bakke

Håkonshall
10:00 – Badminton, Innledende, K&M

SØNDAG 29.MARS

Hafjell Alpinanlegg
08:30 – Alpint – Para Slalåm 1.omg
08:40 – Alpint -Slalåm Kvinner 1.omg
10:00 – Alpint – Slalåm Menn 1.omg
12:30 – Alpint – Para Slalåm 2.omg
12:40 – Alpint – Slalåm Kvinner 2.omg
14:05 – Alpint – Slalåm Menn 2.omg

Birkebeinerskistadion
09:30 – Langrenn – K19/20 15 km
09:35 – Langrenn – K18 10km
10:20 – Langrenn – K17 10km
10:25 – Langrenn – M19/20 30km
11:20 – Langrenn – M18 15km
12:05 – Langrenn: M17 10km
15:50 – Hundekjøring, blandet stafett

Kanthaugen Freestylearena
09:30 – Telemark – Prolog
10:30-12:00 – Telemark – Sprint Paralell finaler

Håkonshall
09:30 – Badminton, finaler K singel
11:15 – Badminton, finaler, M singel
14:50 – Radiostyrt bil, finale stor og liten bil

Lillehammer Curlingarena
09:00 – Curling, Mixed double, kvart- og semifinaler.
15:00 – Curling, Mixed double, finaler

Bilder: NTB SCANPIX

Generalpartnere

Hovedpartner

Samarbeidspartnere