Informasjon

ØTI Julerennet 2024 utsatt til søndag 12. jan 2025.
På grunn av utfordrende forhold for snøproduksjon i deler av bakken, er ØTI nødt til nok en gang å utsette Julerennet 2024.

ØTI Hafjell alpint har gleden av å invitere til Julerennet i Hafjell, SSL søndag 12.01.2025. Alle klasser.

ØTI Hafjell alpint ønsker velkommen til det tradisjonsrike Julerennet i Hafjell (35 år). Vi kjører SSL renn i Olympiabakken. U12 og yngre kjører kort start (Gulhus) og U14 og eldre kjører lang start (Julerennstart, sør). Telemark har egen påmeldingslink, men settes inn alpinklassene sammen med para utøvere og alpinister.

Påmelding ivaretas av den enkelte utøver eller krets ved bruk av online påmelding og betaling via iSonen eller Skiforbundets terminliste og iht. NSF sine bestemmelser innen 03. januar 2025.

Invitasjon

Startlister

12.01.2025 Storslalåm

Kort Løype
Startliste SSL U12 år og yngre 1 omg

Startliste SSL U12 år og yngre 2 omg

Lang Løype
Startliste SSL U14 år og eldre 1 omg

Startliste SSL U14 år og eldre 2 omg

NB! Alle kan kjøre 2. omgang, og omgangen kjøres klassevis i omvendt startrekkefølge.

Resultater

12.01.2025 Storslalåm
U10 og Yngre
Det legges ikke ut resultater på web for disse klassene. Dette i henhold til gjeldende barneidrettsbestemmelser.
U12

SSL U12 år offisiell

Analyse SSL U12 år 1.omg

Analyse SSL U12 år 2.omg

U14 og eldre

SSL U14 år og eldre offisiell

SSL U14 år og eldre KM Oppland Skikrets

Analyse SSL U14 år og eldre 1.omg

Analyse SSL U14 år og eldre 2.omg